Kim Possible Gerçek Sinema Filmi Çıkıyor!

22 Temmuz 2018 Pazar
Kim Possible'ın sıkı hayranlarına müjde! Ünlü çizgi animasyon sonunda filme döndü! İşte burada! Disney Channel, Sadie Stanley'in ilk fotoğrafını, sevilen animasyon dizisine dayanan yeni live-action'u Kim Possible olarak duyurdu.

Call her, beep her, if you want to reach her! Dün yapılan Comic Con konferansında Sadie Stanley'in, ikonik Kim Possible kıyafetlerini giydiği bir fotoğraf yayınlandı. Sadie Stanley'in ilk bakış fotoğrafı, yapımcı Mark McCorkle ve Bob Schooley sayesinde 21 Temmuz'da San Diego Comic Con'da yayınlandı ve ilk gösterimi gerçekleştirildi.
Beklendiği gibi Sadie, Kim olarak mükemmel! Kostümü sadece dikkat çekiyor! O şiddetli ve kötü adamları cezalandırmaya hazır görünüyor! Film, 2019'da başlayacak. 2002'den 2007'ye kadar yayılan popüler animasyon serisine, boş zamanlarında dünyayı kötü adamlardan koruyan bir lise kızına dayanıyor. Sean Giambrone, Kim Possible’ın en iyi arkadaşı Ron Stoppable’ın sadık ve sakar erkek arkadaşını oynuyor.

Uzun süredir hepimizin beklediği 5.sezonu yaptıramasakta, Kim Possible'ı raftan çıkarmanın zamanı geldiğini Disney'e hatırlatmış olduk KPFans!
Yorumlar
Yorum Gönder