Kylie Jenner Yine Mi Hamile?

20 Temmuz 2018 Cuma
Bir dedikodular aldı başını gidiyor bu aralar. Duyumlarıma göre oldukça büyük dedikodular var, ama gerçeği tabiki bende. 

Stormi'ye yeni bir kardeş geliyor olabilir mi? Bu konuda epey söylentiler var. Yeni raporlara göre, Kylie Jenner, Travis'ten yeniden çocuk yapmak istiyor. 20 yaşındaki Kylie'nin bir anne olarak hayatı sevdiğini biliyoruz ve Travis ile de oldukça mutlular.

Bir diğer rapora göre ise içerden geliyor, ikili yeni bir çocuk yapmayı planlamıyorlar yani Kylie ikinci bir doğum yapmayı düşünmüyor. Kylie'ye yakın bir kaynak  “Kylie hala hamile kalmak ister, ama şuan bunu düşünmüyor, en azından Stormi büyüyeğene kadar.''

Peki asıl soru, Kylie şuan hamile mi? Aynı kaynak şunu söyledi;
''Kesinlikle tekrar yapmak istediği bir şey ama daha uzak bir gelecekte. Bunun gerçekleşmesinden birkaç yıl alacağını ümit ediyor ama aynı zamanda hamileliği engellemeye çalışıyor.'' ”Yani, hayır şuan hamile değil!''

Aynı kaynak, Kylie ve Travis'in evlenip evlenmeyeceği konusuna ise; ''Kylie, Travis ile çok mutlu, ona ve kız bebeklerine aşık oldu. Ve aynı şekilde hissediyor, Kylie'ye tapıyor. Evlenmek hakkında konuşuyorlar, ama Kylie evlenmekten gerçekten çok korkuyor.'' dedi.
Yani yeni bir hamilelik şimdide ve gelecektede olmayacak gibi görünüyor.
Chanel fondöten, Tom Ford ruja devam Kylie! 
Yorumlar
Yorum Gönder