Paul Wesley; ''TVD'den Daha İyi Bir Roldeyim''

20 Temmuz 2018 Cuma
Çığlık kralı tamamen yeni bir dizi ile geri döndü. Kevin Williamson, Paul Wesley ve James Wolk, masallara modern bir dokunuş kattığını söyleyen “Tell Me A Story” hakkında konuşmak için SDCC'ye katıldılar.

Tell Me A Story, en sevdiğiniz masalları daha önce hiç bulunmadıkları yerlere götürüyor. CBS All Access'te prömiyeri olan seri, masallara modern bir dokunuş katıyor. Çekimler New York City'de yapıldı ve birinci sezonda toplam 3 hikaye olacak: Kırmızı Başlıklı Kız, Üç Küçük Domuz, ve Hansel ve Gretel. Hikayelerin hepsi bağlantılı olacak.

Paul Wesley, “Vampire Diaries'dan Stefan Salvatore'un tam tersi” olan Eddie'yi canlandırıyor. Bu yeni rolü hakkında şunu söylüyor; “kendime farklı bir şey yapmak için böyle bir fırsatı çeviremezdim”.Paul'ın karakteri Üç Küçük Domuz'un bir parçası olacak James Wolk karakteri ile birlikte hikayede yer alacak. ames, “çok duygusal bir adam” olan ve “kim olduğunu tamamen değiştiren korkunç bir trajediyle kuşatılmış olan” Jordan'ı canlandırıyor.

Bu rol, Paul'un 2017'de sona eren Vampires Diaries'den bu yana ilk büyük rolü oldu. Paul, Kevin'e mesaj attığını ve “Bakın, ne yaparsan yap, bunun için her şeye sahibim.” dediğini dile getirmekten de asla çekinmiyor. “Sorunlu bir insanı oynamaktan heyecan duyuyorum ve gerçek problemleride. ”Karakterimin dövmeleri var, bu yüzden kendinizi fazla kaptırabilirsiniz. “O aptal değil, ama aptalca şeyler yapıyor,” diyor Paul Wesley.

Ve sanırım konferanstaki en büyük söz; ''The Vampire Diaries'ı seviyseniz bunu daha çok seveceksiniz' oldu.
Bizi Instagram ve Tumblr üzerinden takip edin!
Yorumlar
Yorum Gönder