Sam Ashgari: ''Britney Benim İçin Motivasyon Kaynağı''

18 Temmuz 2018 Çarşamba
Britney Spears'ın erkek arkadaşı Sam Ashgari, Men's Healt dergisine Britney ile olan ilişkisi ve aynı zamanda onun zindeliği hakkında konuştu. Aşağıdaki röportajı kontrol edin!
İkili ilk olarak Britney'nin klibi ''Slumber Party''de görüntülendiler. Bu klip Tinashe ile ortak bir klipti, ve Britney'nin ''Glory'' albümünde yer alıyordu.

Sam Ashgari, bir gece yarısı bir çağrı aldığını ve şöyle dendiğini söylüyor; ''Sam, Britney Spears ile bir müzik videosu çekiyoruz. Bunu yapmak istiyor musun? Bir cevaba ihtiyacımız var. Yarın sana ihtiyacımız var.'' Sam Ashgari: ''Gece yarısı bir görüşme yaptım.'' diyor.

Sam, “Tüm zamanların en büyük sanatçılarından biri ile tanışacağım için heyecanlıydım” diyor. “Karnımda kelebekler uçuşuyordu''.

Sam: ''Britney yanıma geldi ve merhaba ben Britney'im'' dedi. Bende espri ile aramızdaki ''buzları kırmaya'' çalıştım. ''Tekrar, isminiz nedir?'' diye sordum. Komik olmaya çalıştım ancak kimse bu espriyi anlamadı.''

Molalar sırasında konuşmayı bitirdiler ve çekimin bitiminden önce telefon numaralarını birbirlerine verdiler. Bir suşi için dışarı çıktılar fakat bu bir davete dönüştü ve gerisi tarih.
İlişkilerini uzun süre saklamaya çalıştılar ama olmadı. 2017'nin Aralık ayında bir paparazzi onları görüntüledi. Ve Britney'de Instagram'da yılbaşında Sam ile olan bir fotoğrafını paylaştı.

Sam, Britney'nin müziğinin ona çalışmalarında her zaman motivasyon olduğunu söylüyor. En sevdiği Britney şarkısının ''Stronger'' olduğunu söylüyor; ''Sadece kulaklığımı takıyorum ve odaklanıyorum. Bu beni motive ediyor''

Ama ikili oldukça meşgul, Britney Avrupa'ya tur için hazırlanıyor, Sam ise çeşitli dergilerde, dizilerde ve filmlerde roller üstleniyor. 11 yaşından beri eğlence sektöründe çalışan Spears, Asghari için büyük bir ilham kaynağı - ve o da onu destekliyor.
Yorumlar
Yorum Gönder