Selena Gomez'in 2018 Albümü Ne Zaman Çıkacak?

2 Temmuz 2018 Pazartesi
Selena Gomez hayranlarına bir iyi bir kötü haberim var. Her zamanki gibi iyi yürekli bir insan olduğum için iyi haberden başlayacağım. İyi haber; yeni albüm sinyalleri geldi.

Yani, yakın zamanda Selena Gomez'in tekrar canlanmasını görebiliriz.Selena'nın yeni albümünün bu sonbaharda çıkacağı bildiriliyor. Makyaj sanatçısı tarafından Instagram üzerinden doğrulandı. Selena geçen hafta söz verdi, ve ''yakında geliyor'' dedi. Tabi ki, kimsenin ona inanmadığının farkında, bu yüzden bunu ciddiye alabiliriz çünkü resmi olarak duyurulmuş sayılır.
Kötü haberim ise, Selena gerçekten bu yıl tam bir sonbahar kızı oldu. Sonbaharda kendini geliştirmeye başlayacağını söyledi, yeni bir sonbahar kreasyonuna katıldı ve son olarakta albümünün son baharda çıkacağı söylendi. Yani bu demek olabilir ki, Selena bu yaz Demi ve Miley tartışmalarına katılmak istemiyor, bundan korkuyor. Umarım yeni albümünde değişik tarzlar denersin Selena, çünkü çoğu kişi senin yerinde sayıkladığını düşünüyor ve konuşarak müzik yaptığını söylüyor. X

Yorumlar
Yorum Gönder