Selena Gomez Kimle Düet Yapacak?

11 Temmuz 2018 Çarşamba
Uzun zamandır ses seda vermeyen Selena Gomez, dün yaptığı açıklamayla magazin gündemine oturdu. Selena Gomez, çok tanınmış bir kadın şarkıcıyla düet yaptığından bahsetti. İşte ayrıntılar!

Yakın zamanda makyaj artistinin ''albüm sonbaharda'' söylemi ile Selena Gomez, savaşa hazır gibi gözüküyor. Uzun zamandır Selena'nın yeni kayıtları hakkındaki açıklamasını, bilgi vermesini veya herhangi bir sızıntı vermesini bekliyorduk.

''Bir süredir kimse benim hazırlık sürecinde olduğuma inanmıyordu.'' Evet, doğru söze ne denir? Bildiğimiz üzere Selena Gomez, çalışmayı sevmeyen bir karakter özellikle müzik konusunda.

Selena Gomez albümün sonbaharda olacağını onayladı, tıpkı Revival gibi bir albüm olacağınıda dile getirdi. Ayrıca büyük bir süpriz daha belirtti, kadın bir şarkıcıyla düet var!

Peki bu kim? Britney? Ariana? Taylor? Selenatorler, bunun Britney, Taylor Swift, Demi Lovato veya Julia Michaels arasından biri olduğunu söylüyor. Ama son zamanları ele alırsak bana göre Julia Michaels daha mantıklı gözüküyor. Albüm sonbaharda olacağına göre, kışlıkları yavaş yavaş hazırladığımızda Selena Gomez tekrar bir geri dönüş yapmış olacak.
Yorumlar
Yorum Gönder