Tom Hardy İkinci Bir Çocuk Bekliyor!

8 Temmuz 2018 Pazar
Ünlü oyuncu ve yıldız Tom Hardy, eşi Charlotte Riley ile yeni bir çocuk beklediğini açıkladı. Tom Hardy ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. 

Tom Hardy ve eşi Charlotte Riley 4 yaşında bir çocuk sahibiydiler. İkiliye yakın bir kaynak, ikilinin yeni bir çocuk beklediğini ve Tom Hardy'nin ikinci kez baba olmaya hazırlandığını söyledi.

Çift en son Charlotte Riley'in son filmi olan ''Swimming with Men'' filminin galasında son derece mutlu bir şekilde görüntülenmişlerdi.
İkili, 2009'da Hardy'nin Heathcliffe'yi oynadığı ve The Take'de tekrar birlikte çalıştığı Wuthering Heights uyarlaması olan filmin setinde bir araya gelmişlerdi. Fakat ikiside aynı sahneyi hiç bir zaman paylaşmadılar, ama birbirlerine aşık olduklarını duyurmuşlardı.

Temmuz 2014'te evlendiler ve ilk çocuklarını Ekim 2015'te karşıladılar. Charlotte aynı zamanda Hardy'nin oğlu Louis'in  üvey annesidir. Parite, iddiaların doğru olup olmadığını henüz söylese de, kaynaklar Pazar günü Mail gazetesinin çift ile konuşup bir haber yayınlayacağını söylediler.
Yorumlar
Yorum Gönder