Yenilenen Arayüzüyle Stef Mag!

7 Temmuz 2018 Cumartesi
Sitemin arayüzünü tamamiyle değiştirdim, hemde kökünden. Bildiğiniz üzere uzun zamandır bir temam vardı ve ben onu geliştirip duruyordum ve sistemini size sunuyordum. Çok geçmeden Google'da kendi ismimi aratmaya başladım fakat sadece ana sayfa çıkıyordu. Bu epey ilginç çünkü kendim düzenli olarak haber ekleyen, güncel olan bir siteyim ve her şeyi yapmama rağmen devam etti. Bundan önceki 2006'ya dair yazılarım bile blogger linkiyle gözükürden domain ile gözükmüyordu!

Oldukça korkunç, herşeyi denedikten sonra sorunun temayla ilgili olabileceğini düşünerek temayı ilk StefMag temasını geliştirerek bu şekle getirdim. Ve sitemde yayınladım. Aynı temayı daha önce EnchantixAddict'te yayınlamıştım ve hiç bir sıkıntı yaşamamıştım.

Durum böyle olunca, bir gecede kolları sıvayıp eski temayı yeni temaya aktarmaya çalıştım. Şuan site yine eksiksiz çalışmaktadır. Zamanla şüphemin doğru olup olmadığını göreceğiz. O zamanda sitemde bir bilgilendirme yazısı yayınlayacağım. Bu süre zarfında sadece haber ve resimlerin keyfini çıkarın!
Yorumlar
Yorum Gönder