Ariana Grande, Manchester Saldırısı İçin Hüngür Hüngür Ağladı!

18 Ağustos 2018 Cumartesi
Bunu izlemek çok kalp kırıcı. Ariana, 22 kişinin ölümüne neden olan Manchester saldırısı hakkında konuştuğu bir radyo programında tamamen kendini kaybetti ve ağlamaya başladı. 

Bir yıldan uzun bir süre önce, Ariana Grande Manchester'da konser vermiş ve İngiltere'de 22 hayranı hayatını kaybetmiş, 139 hayranı ise yaralanmış ölümle burun buruna gelmişti. Ariana öyle travma geçirmiş ki, bu olaydan bahsederken bile korkuyor. Dün 4. stüdyo albümü ''Sweetener''ı yayınlayan Ariana Grande, albümdeki ''Get Well Soon'' isimli şarkının bombalanma ile ilgili olduğunu doğruladı. Şarkı ise, bombalanma ile aynı süreye sahip 5:22. 25 yaşındaki bir şarkıcı, Beats One Radio'da Ebro Darden ile 17 Ağustos'ta yapılan bir röportaj sırasında tartışırken kontrolsüzce ağlamaya başladı.

Ebro, Ari'nin ölümcül saldırının ardından çektiği TSSB ile başa çıkmak için kapsamlı terapiden nasıl geçtiğini tartıştı. Bu şarkıya gelince Ariana, “Birbirimiz için orada olmak, birbirimize korkutucu zamanlar ve kaygılar aracılığıyla yardım etmekle ilgili. Biliyorsunuz, biraz karanlık, orada insanlar var, mümkün olduğu kadar birbirimiz için orada olmak zorundayız ”dedi, gözyaşlarını silmek ve nefesini yakalamak için birkaç kez durdu, oldukça duygusaldı.
''Asla bilmediğim için biliyor musun? Bu albümle insanların daha iyi hissetmesini ve daha az yalnız hissetmesini istedim. Sadece bu değil, kişisel problemler ve daha fazlası da buna dahil. Psikoloji, ruh sağlığı gerçekten çok önemlidir. İnsanlar bazen birbirlerini ürkütüyorlar, insanlar içerideki şeylere dikkat etmiyorlar. Çok üzgünüm, ayrı düşüyorum'' dedi ve ağlamaya başladı.

“İnsanlar sürekli olarak bu durumdan etkileniyorlar… Bakış açısı gibidir, her şeyi değiştirir. Hayatını biraz şansa bırakıyor, biliyorsun. Daha fazla mevcut olmak ve mutlu dürtüleri takip etmek ve şu anda kalmak istersiniz. Korkuya boyun eğmemeye çalışın çünkü açıkçası buradaki bütün nokta budur. Bu turu sonuna kadar bitirmenin amacı, her şeye rağmen cesur hayranlarım olduğunu göstermek istememdi. Ve daha fazlasına örnek oluşturmaktı.'' diyerek cesurca devam etti.

Ariana, konserinde ölümcül saldırı nedeniyle hala derinden üzüntülü. “Gerçek şu ki bu korkutucu. Her yere gitmek korkutucu. Farklı yerlere bakıyorsunuz… Şovlarımda metal detektör bulundurmak istemiyorum. İnsanların şovlarıma minik bir çanta almasını istemiyorum. Ama o küçücük bir çantanın artık ne gibi sonuçlara mal olacağını bilmiyoruz ve metal dedektörüne rağmen yürümek gerekiyor. Bu korkutucu ve bu gerçekten gerçek bir şey. Vermek istemezsin, korkmak istemezsin. Yine de orada hissedersin.'' diyerek yaşadığı travmayı anlatmaya devam etti.
Yorumlar
Yorum Gönder