Chris Pratt'ın Tüm İlişkilerini İnceleyelim!

18 Ağustos 2018 Cumartesi
Bana bir kere bile Chris Pratt'ın adını Google'da aratıp, fotoğraflara bakmadığınızı söyleyemezsiniz. Çünkü buna inanmam. Eminim karşılaşan herkes bir kez bile olsa kendisini merak edip, araştırıp fotoğraflarına bakmıştır. Parks and Recreation'da sizi güldürüyor, Guardians of the Galaxy'da vücut kaslarıyla sizi etkiliyor, Passengers'da ise kendisiyle sizi bir gezegene yolculuk yapmaya ikna ediyor. Eminim ki, bu bütünlük hepimizin hoşuna gidiyor ve onu beğeniyle takip ediyoruz. İster inanın, ister inanmayın Chris Pratt'ın tüm ilişkilerinin listesi aslında oldukça küçüktür, eğer isterse yüzlerce sayfa uzunluğunda bir listeye sahip olabilir. Hayır, Chris Pratt'ımız iyi bir çocuk ve bunun için minnettarım.

Chris Pratt'in oyunculuk kariyerine yeni başladığı bir zamana geri götürmeme izin verin. Resim: 2004. Dünya Facebook adında bir şey bilmiyordu, Mean Girls sinemaları resmen vurdu ve Britney Spears kelimenin tam anlamıyla her şeydi.
Orada mısın?
Öyleyse, başlayalım.

1. Emily VanCamp: 2004-2006
Burada CW TV şovu olan Everwood'u sevenler kimdi? Doğru hatırlıyorsan, hem Pratt hem de VanCamp şovda karakterlerdi, bu da çiftin tanıştığı ve çıkmaya başladığı yer. Daha belirgin olarak, karakterleri erkek ve kız kardeşti ... ki bu biraz garipti.

2006'da TV Guide ile yapılan bir röpörtaj da buna değinmeden edememişti.
''Evet, eww bu tuhaf. Bu ürpertici.'' artık bu kelimeye oldukça alıştık değil mi? ''İnsanlar bizi tanıdığı için mutludur, bazısı ise hala gerçek olup olmadığını soruyor, bazen ise sokakta insanlar bizi çevirip kız kardeşini öpüyorsun diye uyarıyor.'' Bunu söyleyip şunları itiraf etmişti; ''İlk 6 ay bizim içinde oldukça tuhaftı ama biz bunun daha sonra bir kurgu olduğunu hatırladık. Yani sahneden sonra gece ne yaptığının pekte fazla önemi olmuyor.''

Fakat ilişki, bu sahte kardeşler için sürecek değildi ve 2006'nın sonunda çift, bu işi bırakmıştı.

2. Anna Faris: 2007-2017
Biliyorum, şimdi ağlamaya başlayacaksınız. Ama ne yazık ki burayı doldurmak zorundayım.
Faris ve Pratt, 2007 yılında, The Home Tonight adlı komedide bir araya geldikten sonra bir araya geldiler. İlişkileri çok geçmeden ciddi oldu ve 2008'de çift nişanlandı.

İlişkileri boyunca, Chris Pratt İnsanlara,
''İlk gördüğümden beri onunla evlenmek istediğimi biliyordum [onunla tanıştıktan sonra] ... İtiraf etmem biraz zaman aldı, çünkü onunla tanıştığım ilk gün, 'Seninle evlenmek istiyorum' demek çılgınca olurdu. . Ama yapabilirdim!'' dedi.

Bu aşk hikayesinin nasıl biteceğini bilmesek, bu çok mükemmel olurdu.
2009 yılında evlenen çift ve 2012'de oğlu Jack'i dünyaya davet etti.
İşte hayatın inanılmaz olduğu ve sevginin gerçek olduğu zamanlar 2017'den bir fotoğraf;
Ardından, 7 Ağustos 2017'de çift, her ikisinin de sosyal medya hesaplarında paylaştıkları bir fotoğraf metniyle ayrılıklarını açıkladı. Metni kısmen yazıyorum;
''Yasal olarak ayrılacağımızı duyurduğumuz için üzgünüz. Uzun zamandır çok uğraştık ve gerçekten şuan hayal kırıklığına uğruyoruz. Birbirimize hala bir aşkımız var, hep birlikte yine zaman geçireceğiz ve birbirimize en derin saygıyı duymaya devam edeceğiz.''

Haberlerin sindirilmesi zor olsa da, eski hayat arkadaşlarının dostane kaldıkları ve birbirlerinin hayatlarında hala ayrılmaz bir rol oynadıkları görülüyor. 2017 Ekim ayında People için yapılan bir röportajda Faris, “birbirimizi gerçekten seviyoruz” ve “her zaman birbirlerimize sahip olacağızve inanılmaz arkadaş olacağız” dedi.

Katherine Schwarzenegger : Haziran 2018-Günümüz
Bu yeni ilişki her iki tarafça da teyit edilmese de, Pratt ve Schwarzenegger ilk olarak haziranda birlikte piknik yaparken görüldüğü ve oldukça samimi oldukları magazine bomba gibi düştü.
İnsanlara göre, ikisi "gülümsemeli ve mutlu" olarak görülmüşlerdi, ancak Pratt, 29 Temmuz Pazar günü birlikte kiliseye gittikten sonra oğlunun önünde Schwarzenegger'i öperken görüntülendi.

Entertainment Tonight'ın ulaştığı yakın bir kaynak ise ikilinin gerçekten ciddi bir ilişki içinde olduklarını söylüyor. Duyumlara göre ikili, başta raslantı eseri tanışmış ve takılmaya başlamışlar. Zaman içindede duygusal durumlar gelişmiş. Bunun yanı sıra, Chris ve Katherine birbirini ailelerine tanıtmışlar. Yani millet, Chris yeni bir aşka yelken açmış durumda.

Liste kısa olsa da, gerçekten hoş, harika kadınlarla dolu. Ve şu anda kalbinin boş olduğu söylense bile, isminizi bu listede görmek biraz zor ve zamanınızı alabilir. :)

Chris'in aşk hayatı şuan oldukça tartışılıyor, bu yüzden bu yazıyı yayınlama kararı aldım ve uzunca bir süre aşk hayatıyla ilgili yazı yazmama kararı aldım. Çok fazla dedikodu ve söylenti var, sonuç olarak hepsinin doğru olduğuna inanmadığımdan paylaşma gereğide duymuyorum. Bu konuda insanların bilinçlenmesi, ve insanların Chris'i kötü tanımaması için doğru ve net bilgileri paylaşmak istedim. En yeni Chris Pratt haberleri için takipte kalın!
Yorumlar
Yorum Gönder