Justin Bieber, Shawn Mendes'a Laf Soktu

1 Ağustos 2018 Çarşamba
Justin Bieber, Hailey Baldwin ile nişanlanmadan önce Shawn Mendes ile görüşüyordu. Şimdi bazı taraftarlar sırf bu yüzden Biebs'in yeni şarkı sözlerinde Shawn'a laf soktuğunu düşünüyor.

''O yada ben, gerçek olalım, bebeğim bu zekasızca''. Justin bu şarkıyı Khaled ile olan yeni düeti ''No Brainer''da söylüyor.Parça 27 Temmuz'da çıktı ve şarkı sözlerini inceledikten sonra, hayranlar bunun Shawn Mendes'e bir gönderme olduğunu düşündü. Ne de olsa  Hailey Baldwin ile bir araya gelmeden birkaç hafta önce, Shawn ile Met Gala'ya katıldı. Ondan önce, aylardır çıktıklarına dair söylentiler vardı.Hem Hailey hem de Shawn, ilişkilerinin romantik olduğunu reddettiler, ancak hayranların bu olası şarkı sözleri hakkında konuşmasını engellemedi.

Bununla birlikte, Justin'in Shawn'a atıfta bulunup bulunmadığı hakkında büyük ölçüde karışık görüşler var gibi görünüyor.Hailey ve Justin bir araya geldiğinden beri Shawn, kendileriyle ilgili destekleyici şeylerden başka bir şey söylemedi. “Bir gün Hailey'e mesaj attım ve tebrikler dedim” dedi bir röportajında buna rağmen bu iddialar hala devam ediyor.
Yorumlar
Yorum Gönder