Kim Possible Filminin Fragmanı Yayınlandı!

15 Ağustos 2018 Çarşamba
Kim Possible'ın gerçek bir sinema filmine dönüştüğünü artık biliyoruz. Siteyi iyi takip edenlerde ne denli bir Kim Possible hayranı olduğumu mutlaka bilirler. Bu yüzden bu yazıda Kim Possible'ın yeni fragmanını ve görüşlerimi aktaracağım.

KP Fight for Five kampanyalarına her zamanki desteğim, elimden geldiğince yardımlarımı anlatmama gerek yok. Disney, Kim Possible'ı unuttu derken, bize yeni bir filmle geldiler. Filmi şurada duyurmuştum.

Üniversite işleriyle ilgilenirken, kalan 400 mb internetimle bu fragmanı izlemiştim. Ve beni oldukça heyecanlandıran bir live-action oldu. Winx Club serisininde live-action'ı yapılacağına göre yine bir kıyaslama olacağından eminim. Öncelikle sizi çok bekletmeden fragmanı koyayım;


Call her, beep her, if you want to reach her! Gerçekten sizide heyecanlandırmıyor mu? Uzun zamandır Disney filmlerinin ve yeni serilerin Türkiye'ye ulaşmadığını düşünürsek, bu filmin Türkiye'de yayınlanacağını ya da filmin sinemaya gireceğini pek düşünmüyorum. Ama zamanla göreceğiz, umarım yanlış bir düşünce içerisindeyimdir.

Zaten son zamanlarda Disney Channel, Kim Possible yayını durdurdu. Bir zamanlar kaydediyordum ama maalesef kayıt tutamadım ve bölümler yandı. İkinci bir dileğim, Kim Possible serisini tekrar Disney Channel'da görebilmek... Güncellemelerden haberdar olmak için takipte kalın!
Yorumlar
Yorum Gönder