Tom Hardy, Marvel ile 3 Film Anlaşması Yaptı!

26 Ağustos 2018 Pazar
Tom Hardy, iki adet Venom filmi için daha anlaşma yaptığını açıkladı.
İngiliz aktör, Venom çekimlerini bitirerek Ekim'de yayınlanacak filmin fragmanını çoktan yayınlamış ve hayranlarını büyük bir heyecana sürüklemişti.

Şimdi Hardy, Spider Man spin-off için çok filmli bir anlaşma yaptığını açıkladı. Hardy geçtiğimiz günlerde konuştuğu Total Film Magazine dergisine yaptığı röpörtajda; ''Açık olacağım, Üç film için anlaşma yaptık, buda sanırım açık bir dava olduğunu size söylüyor.''

''İnsanların cevaplarının ne olduğunu film ile göreceğiz, bence bu harika bir karakter. İkisinide oynamayı seviyorum. Sony daha sonraki bir film için yeni tarihi henüz belirlemedi. Yeni tarihi bende sizinle öğreneceğim.

40 yaşındaki oyuncu daha önce oğlunun karakterine olan sevgisi nedeniyle filmde olduğunu açıkladı.San Diego Comic Con'da konuşan Hardy; "Oğlum bana kesinlikle aşık olduğu belirli bir karakterle geldi ve sonra kendime bir bakmaya başladım ve sonra sihirle sanki bir senaryo ortaya çıktı. Gerçekten harika bir ufuğa sahibim.''

“Ama Venom oynama fırsatı sunulduğunda ve oğlumun Venom'a olan sevgisiyle, ne kadar havalı olduğunu düşündüğümde, gerçekten çok heyecanlandım ve gerçekten yapmak istediğime karar verdim.”

Tom Hardy'nin artık Marvel ile daha fazla film anlaşması olduğunu biliyoruz. Bu da demek oluyor ki, daha çok macera bizi bekleyecek.

Yorumlar
Yorum Gönder