Ariana Grande, Mac Miller'ı Andı!

8 Kasım 2018 Perşembe
Ariana Grande'nin Mac Miller'ın Eylül ayındaki trajik ölümüyle alakalı kalbinin ne kadar kırıldığını hepimiz biliyoruz. Ariana bugüne dek, bu konuyla ilgili açık ve dürüst davrandı.Mac Miller, 26 yaşında, 7 Eylül Cuma günü öğle saatlerinde San Fernando Vadisi'ndeki evinde ölü olarak bulundu. Raporlara ise ölümü ''kendisi bulunduğunda ölü durumdaydı'' olarak geçti.

Ve bugün Twitter'da Ariana tekrar bu olayı hatırlatan [7 Aralık] bir tweet paylaştı;
''burada olması gerekiyordu''

Bir hayran Mac Miller'ın eski videolarından birini paylaştı, bu paylaşımda ise Mac, Ariana'nın ''R.E.M'' şarkısını dinliyor ve yorumlarda bulunuyordu. Bu paylaşımın altına Ariana cevap vermeden kendini rahat hissetmemiş olsa gerek.
''Onun sesi ve gülüşü...''
''O beni hep destekledi.''
''Bunu bulduğun için teşekkür ederim.''

Ariana'nın daha önce sık sık Mac'i özlediğini ve onu ''melek'' olarak nitelendirdiğini biliyoruz.
Ariana, ölümünden sonra Mac'in arkasından şöyle bir açıklama yapmıştı;
''Seni 19 yaşımdayken tanıdım ve o günden beri sana hep hayran kaldım, ve bu hep böyle olacak. Artık burada olmadığına inanamıyorum. Bunu konuşmuştuk, çok defa çok kızdım, çok üzüldüm, ne yapmam gerektiğini bilemedim, sen benim en sevdiğim arkadaşımsın, uzun zamandır, her şeyden çok, çok üzgünüm. Acıyı tamir edemedim ya da dindiremedim. Sen hakettiğim şeytanlarla dolu dünyada en güzel insandın, en dolu, en tatlı ruh. Umarım gittiğin yerde iyisindir.''

Mac Miller'in ölüm nedeni ise resmi olarak aşırı doz uyuşturucu ve kokain olarak açıklanmıştı.
Yorumlar
Yorum Gönder