Shawn Mendes Çıldırdı; ''Eşcinsel Değilim!''

26 Kasım 2018 Pazartesi
Shawn Mendes cinsel tercihlerini ve cinselliğini Rolling Stone'a açtı ve hakkındaki iddialara cevap verdi. İşte detaylar ve öğrenmek istedikleriniz...

İnternet dünyası Shawn Mendes'in gay olduğu konusunda ısrar ediyor, -pop hissi gereği bunu çoğu ünlüde hissediyoruz galiba- ama daha ne kadar ısrar edileceği konusunda emin değilim tabi ki. Shawn Rolling Stone ile yaptığı röpörtajda bu konuya değindi ve kendisi altını vurgulayarak gay olmadığını dile getirdi. 

“Bunu umursamadığımı söylemek istiyorum, ama bu doğru değil” diyor. “Son beş yıl boyunca benim gay olduğum söyleniyor yani, eşcinsel.”

Sesini, beden dilini inceleyen bu konuda pek çok video internette dönüyor, mutlaka en az bir kere Instagram keşfetinize yada Twitter timeline'ıza düştüğünü görmüşsünüzdür.

''Kalbimin arkasında, sanki insanlara eşcinsel olmadığımı kanıtlamak için bir kız ile beraber olmam gerektiğini düşünüyorum.'' diyor ve şunu ekliyor;  “Kalbimde olsa da, bunun kötü bir şey olmadığını biliyorum. Hala bunu düşünen bir parça var. Ve o tarafımdan nefret ediyorum.”
2016 yılında Shawn, bu konuyla ilgili bir video çekmişti. Ve bu konu hakkında hassas olduğunu dile getirmişti;“Bu insanları öldüren bir şey. Bu ne kadar hassas bir şey farkında mısınız? Şarkıları mı sever misin? Benden hoşlanıyor musun? Eşcinsel olsam kimin umurunda? ”

Videoda Shawn şöyle diyor: “Birçok insan onlara bir“ eşcinsel havası ”verdiğimi söylediğini fark ettim. Her şeyden önce, ben gay değilim. İkincisi, olsaydım da bir fark yaratmamalıydı.”

 
Yorumlar
Yorum Gönder