Avlu Neden Yayınlanmadı? Avlu Kaldırıldı Mı? 3 Ocak 2019

31 Aralık 2018 Pazartesi
Farklı bir hikayesi olmasıyla ve oyuncu kadrosuyla büyük beğeni ve ilgi toplayan Avlu dizisi 27.Bölümüyle 3 Ocak 2019 Perşembe gecesi yayınlanmayacak. Peki neden?

Limon Film imzalı projenin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı ve Ruçhan Çalışkur yer alıyor.

Eşinden sürekli şiddet gören Deniz, kocasını vurma iddiasıyla tutuklanır. Kızı için endişelenen Deniz, cezaevinde birbirine düşman ve hapishanede imparatorluklarını kurmuş Azra ve Kudret'in kavgasının ortasında kalır. Olaylar büyüdükçe, Deniz'inde başına gelmeyenler kalmaz.

Avlu dizisi, 3 Ocak 2019 günü yayınlanmayacak. Sebebi ise tüm kanal ve yapımların (TRT 1 hariç) 3 hafta dizi yayınlamama kararı. Başta söylenti olarak gezen bu iddia ''Jet Sosyete'' yazarı Gülse Birsel'in yaptığı açıklama ile netleşti.

Gürse Birsel'in yaptığı açıklama; ''Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!''

Siz yapım şirketlerinin bu kararı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
1 yorum on "Avlu Neden Yayınlanmadı? Avlu Kaldırıldı Mı? 3 Ocak 2019"