Britney Spears & Cardi B - Strip Down Düeti Dedikodusu

9 Aralık 2018 Pazar
Britney'ninde artık yeni bir albüm hazırlığında olduğunu duymayan kalmadı sanırsam. Konu Britney olunca her albüm dönemi bir düet, bir şarkı isimleri havada uçuşur durur. Şimdi ki düet haberimiz ise Cardi B! 

Hangi akla hizmet böyle bir dedikodu ortalıkta dönüyor bilmiyorum, ama Britney'nin her zaman Nicki Minaj sevgisi var olmuş bir gerçek. Bu haberin doğruluk payı ne kadar bilemiyorum tabi ki, ama Twitter'da pop müzik fanlarının takip ettiği Insider sayfasına göre Britney ve Cardi, Britney'nin yeni albümü için bir düet yaptılar.

Veee asıl bombayı şimdi patlatıyorum. Şarkının ismi ''Strip Down'' olabilirmiş. Fakat bu albüm için Mariah Carey, Panic at the Disco, Ariana Grande gibi pek çok isimle düet dedikoduları döndü yani olabiliritesi çokta yüksek olan bir şarkı gibime gelmiyor. Ama çoğu zaman eğer albümde bir şarkı olacaksa Britney fanları mutlaka şarkı ismini ucundan tutturmayı başarıyor. Örneğin 2013'te yayınlanan Work Bitch'in ''Werk Bitch'' adında bir dönem dedikodusunun yapılması gibi.

Bana kalırsa, bu düet dedikodudan ibaret kalacaktır. Ben daha çok Britney'nin Mariah Carey ile düet yapmasından yana oldum, ve oluyorum. Bana göre Cardi B, albümün seyrini çokta değiştirmeyecektir. 
Yorumlar
Yorum Gönder