Britney Spears ve Robbie Williams Düeti Geliyor!

6 Aralık 2018 Perşembe
EFSANELER DÜETİ! Robbie Williams ve Britney Spears aynı anda sahneye çıkıp düet yapmayı planlıyor.Yıldızların her ikisi de gelecek yıl aynı zamanda Vegas'ta konser serilerine başlamış olacak.

The Sun gazetesine göre, Robbie Williams Sin City'de başlattığı konser serisinde her an Britney ile buluşabilir. Gelecek yıl, Mart ayında Vegas'a gidilecek olan Rob, Şubat ayında konser provalarına başlayacak.

Bir kaynak The Mirror gazetesine şunları söyledi: “Britney, Robbie'nin Mart ayında orada olacağını duydu, bunu gerçekleştirmeye hevesli ve onunla birlikte sahneye çıkmaya oldukça istekli.''
''Robbie, ABD'li seyircilerden oldukça tepki ve güçlük çekiyor. Bu yüzden Britney'i yanına çekmesi gayet iyi bir adım.''

İçerdekiler ayrıca, Britney'in “her zaman” Robbie ile çalışmak istediğini, ancak program çatışmaları nedeniyle bir türlü bunu gerçekleştiremediğini anlattı.

Robbie Avrupa'da büyük bir başarıya sahipken, Amerika'da büyük ölçüde bilinmemektedir.
Geçen sene şunları söyledi: “Kimse kim olduğumu bilmiyor. Onlara bakıyorum ama bakmıyorlar çünkü kim olduğumu bilmiyorlar. Bunu sevmiyorum.”

Ayrıca Robbie, Britney'nin Hollywood'daki evinin komşusudur, 2007 yılında Britney'nin paparazziler tarafından sürekli taciz edildiğini ve Britney'nin haklı olduğunu savunmuştur. Bir konser turundada Britney Medley yapmıştır. Bu yüzden iki isim pek birbirine zıt değiller. Peki ya siz bu düet hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar
Yorum Gönder