Britney Spears Yeni Şarkılarla Dönüyor!

30 Aralık 2018 Pazar
Britney Spears, pop müziği her an tekrardan kurtarabilir!

Britney Spears'ın menajeri Larry  Rudolph kısa süre önce Billboard dergisine konuştu ve Britney'in yeni ''Domination'' konser turuna yeni müziklerle başlayabileceğini, yeni müzikler üstünde çalıştığının altını çizdi;

''Planet Hollywood'da iki yıl boyunca 96 şov yapmamız gerekiyordu ve dört yıl boyunca 250 şov yapıyorduk ve inanılmaz başarılıydı, ancak Britney artık sahne değiştirmek istediği noktaya geldi.”dedi.
Uzun süre yaptığı performanslarla gündeme gelen kraliçe, görünen o ki yeni maceralara atılmak istiyor. Las Vegas'ın ulusal anahtarının sahibi olan Britney, yine Las Vegas'tan ayrılmayacak ama yeni bir tur, yeni bir show hazırlığında.

Larry ise yaptığı röpörtaj'da bunu şöyle doğruluyor; “Yeni bir yerde yeni bir gösteri yapmak ve farklı bir şekilde yapmak istedi.''

''Park Theater açıldığında bir göz gezdirdik ve göz gezdirirken Britney'nin Las Vegas'taki evriminin bir parçası olabileceğini sezdim'' diye devam ediyor. Gösteri başladığında Spears'ın yeni müzik üzerinde çalışmaya devam edeceğini doğrulayan Rudolph; ''Yepyeni ve daha büyük otel aynı zamanda yeni, bu nedenle yeni markalı, yenilenmiş bir platformda daha yüksek kapasiteye sahip yeni bir sahnede olma fikri onu çekici hale getirdi.'' diyor.

Peki siz Britney'nin yeni şarkılarına hazır mısınız?
Yorumlar
Yorum Gönder