Christina Aguilera Saç Bakım Ürünleri Çıkarıyor!

5 Aralık 2018 Çarşamba
Christina Aguilera, global ve sürekli indirimde olan süpermarket zinciri Lidl ile birlikte saç aksesuarları ve saç ürünleri odaklı bir marka hazırladı.

Christina Aguilera, şüphesiz bu senenin en çok çalışan ünlüleri arasında. İlk önce bu yıl ''Liberation'' albümünü çıkardı ve daha sonra bunun tanıtımını yapmak üzere çeşitli etkinliklere katıldı ve klipler çekti. Kısacası divamız boş durmadı.

Şimdi ise, Lidl ile drugstore saç ürünleri markasına sahip olmayı kafasına koydu. Xtina Web'e göre, Legend X, 13 Aralık'ta herkes için uygun fiyatlara sahip altı temel saç bakım seti, aksesuarları ve cihazları piyasaya sürecek. Teşekkürler X ama maalesef tatil alışverişi bitti.

Christina'nın ürünleri söylentilere göre iyonik bir saç kurutma makinesi, bir LED düzleştirici, bir mini düzleştirici, bir kıvırma demiri, yumuşatma, kabartma ve ilmek için 3'ü bir arada şekillendirici şampuan, bir üfleyici fırça ve tarak, tekdüze veya üfleme için beş fırça ve kuru şampuandan oluşuyor.

Fiyatlar 13-22 $ arasında değişiyor, Türkiye piyasasına girer mi bilinmez, ama Xtina'nın burada nasıl bir ilgi göreceğini gerçekten merak etmiyor değilim.

Aynı zamanda, Britney Spears'ında geçtiğimiz yıllarda bunun gibi bir projesi olduğunu unutmayalım.Biliyorum X ve hayranları bu koleksiyon için oldukça heyecanlıdırlar ama biz hala Oreo koleksiyonunu unutmaya çalışıyoruz...  Konuya birde şu yönden bakalım, eğer Jessica Simpson milyar dolarlık bir kadın koleksiyonu oluşturabildiyse, Christina'nın neyin peşinde olduğunu anlamak çokta zor değil değil mi?

Aşağıdaki fotoğraflar, bahsettiğim ürünlerin tanıtımı için çekildi;
Yorumlar
Yorum Gönder