Iggy Azalea'dan Hayranlarına Tepki!

28 Aralık 2018 Cuma
Iggy Azalea, korkunç olay hakkında ilk açıklamasını yaptı!
28 yaşındaki “Savior” rapçisi, Brezilya'da ki Maracana Stadyumu'ndaki bir konser sırasında, yedek dansçılarından biri korkutucu bir nöbet geçirmiş ve herkes telaşlanmıştı. 

Iggy hemen bir doktor çağırdı, daha sonra Instagram’da durumu ele almadan önce sahne almaya devam etti. Yaptığı açıklamayla hayranlarının içine resmen su serpti:

''Hey millet, dansçımın durumunu merak eden herkes için bu gönderiyi paylaşıyorum. Dansçımın durumu gayet iyi. Işıklar ve ortam ısısı nöbet geçirmesine neden oldu. Sahne arkasında kendini daha iyi hissediyor.''

''Ayrıca yedek dansçılarımın benim için önemli olduğunu biliyorsunuz, ona bir süre izin verdim. 1.Nedeni; Düştüğü için ayak bileğini büktü ve bu yüzden zorlanacağını düşündüm.
2.Nedeni;  Hepimiz olanlardan dolayı gerçekten sarsıldık ve iyi olduğu için mutluyuz. O kadar panikledim ki, şarkıya ara verip hemen doktor diye bağırmaya başladım.
3.Nedeni; Bayılma anının nesinin komik olduğunu merak ediyorum, nöbet geçiren biri gerçekten hiç komik değil, gerçekten korkutucu! Bu yüzden değerli hayranlarımdan bu konu hakkında meme yapmayı kesmelerini istiyorum.''

Ahh Iggy, dansçının ve senin iyi olduğuna çok sevindik.♥
Yorumlar
Yorum Gönder