Justin Bieber Müziği Tamamen Bıraktı Mı?

7 Aralık 2018 Cuma
Peoplereported, Justin Bieber'ın müziğe ara verme ve bırakma kararı gibi iki skandal haberi yayınlamıştı. Welp, biliyorum bu pek iyi değildi. Ancak daha önce bir yazımda belirttiğim gibi okuduğum her şeye inanmayı bırakalı yıllar oldu. (StefMag'de paylaşmıyorsam tabi)

Bir ara internette viral olan bir video vardı, kız oldukça şaşkındı. Çünkü onun fanı olduğu Bieber, müzik yapmayı bırakmıştı. Justin aynı videoyu paylaşarak; ''Tatlı küçük kızı okuduğun her şeye inanma, benden daha erken bir şey duyacaksın.'' yazmıştı. 
Justin Bieber hayranlarını duymuş gibi gözüküyor.

2019'un Biebs'in yılı olmasını umuyorsanız, talihsiz haberler getiriyorum.
People dergisi, JB'ye bağlı biriyle konuştu ve onlara göre şu anda ruh arayışına odaklandı ve yeni melodilere odaklanmak için fazladan enerjiye sahip değil.
Ne kadarda bir Katy Perry değil mi?

Yarı-sıklıkta bir İnternet kullanıcısıysanız, şüphesiz, yeni evli, sık sık ağlayan bir Justin Bieber gördüğünüzden şüpheniz olmasın. Halkın emin olduğu konu, Justin'in “kendini keşfetme sezonu” ile meşgul olduğu. Aynı, tbh.

Bir kaynak, “Mutsuz olduğunu söylemezdim, ama huzursuzdu,” dedi ve ekledi; “Hailey'e aşık ve bundan çok memnun. Çok küçük yaşlarda çok şey başardığını biliyor. Ama bunu daha önce de görmüştüm, ancak ''bu herşeye değer mi?'' kafasında hissediyor.'' 

Devam ediyor… “Şaşırtıcı hayatı ve özellikle de Hailey için çok müteşekkiriz” diye açıkladı. “Sadece her şeyden zevk alıp mutlu hissetmemesi onun için zor. Daha önce bunun için tedavi gördü.”

TEDAVİ? Daha fazla açıklama gerek!

“Hailey, Justin'in ne kadar uzun süre çalıştığı ve bir mola vermesinin ne kadar iyi olduğunu anlıyor. Biraz çatışma oldu, ama ters bir şey yok. Hala çok aşıklar ve aileleri birbirlerini seviyorlar. Hepsi bu kadar.''

Evet, aşkım, aileler, harika. Peki ya yeni müzik, JB? Mutsuzluğunu kanalize et… 2020'de görüşürüz?
Yorumlar
Yorum Gönder