Lizzie McGuire Geri Mi Dönüyor?

10 Aralık 2018 Pazartesi
Şu anda StefMag okuyorsanız, eminim ki Lizzie McGuire ergenliğinizde önemli bir rol oynadı. Ailemizden tavsiyeler almaktan çok Lizzie'nin dünyasına konuk olduk, Britney Spears albümlerini onunla kutladık ve her zaman onun gibi bir arkadaş bekledik.

Bunun için dönüp dönüp Lizzie McGuire'yi izledik.Şanslıysak, dijital çağdaki gençler de aynı paha biçilemez deneyime sahip olabilirler.

Hilary Duff'a göre, Disney klasiğinin eski haline getirilmesiyle ilgili bir konuşma yapıldı.
Duff, “Bazı görüşmelervar” dedi. “Bu kesin bir şey değil. Herkesin bu konuda konuşmasını sağlamak istemiyorum.'' dedi ve gülmeye başladı.

Little late sis.
Yeniden başlatma iki yoldan biriyle devam edebilir: Disney, Lizzie 2.0'ı oynayacak 12 yaşındaki bir kızı bulur ya da Lizzie'yi 30 yaşından itibaren ele alır. Lizzie'nin Batı Hollywood dairesine geri dönme yürüyüşünü yaptığı bir bölüm hayal edebiliyor musun? Ya da bir pazarlama firmasında gizlice işine karışmış bir iş arkadaşıyla bir tartışmasını? Pek çok seçenek, pek çok fikir.

Hilary Duff gülmesine devam ederek;“Beynimi zorluyorum” dedi. 30 yaşındaki bir Lizzie'nin nasıl olacağını söyledi. “Henüz bir anne olduğunu düşünmüyorum, ama yakında oraya ulaşıyor olabilir.”

Ve ekledi; “Onu çok seviyorum gerçekten. Bence bazı kızlar için hayatlarının en önemli zamanlarında onlara örnek olabilecek bir karakter oldu. Ve bu bence bir karakter için çok önemli bir şey onu gerçekten seviyorum''.
Yorumlar
Yorum Gönder