Savan Kotecha: Ariana Grande'nin Albümü Bir ''Başyapıt''

5 Aralık 2018 Çarşamba
Ariana Grande'nin yeni çıkacak albümü için ''en iyisi'' deniyor. (Her zamanki gibi) Ariana Grande, yeni albüm hazırlıkları içerisinde olduğunu duyurmuştu ancak hayranları daha vasat ''Sweetener'' şokunu atlatamazken tekrar bir facia ile karşılaşabilir mi?

Ariana Grande'nin 5. stüdyo albümü yazarları arasında olan Savan, Twitter üzerinden bir hayrana cevap verdi. Söz yazarı, yeni albümü bir ''başyapıt'' olarak nitelendirdi.

Umarım bu tweeti yazarken bir şeyler içip sarhoş değildir, çünkü en son böyle bir ''başyapıt'' yorumu duyduğumuzda sonuç Sweetener'dı. Asıl ilgi çekici olay ise Republic Records etiketi üzerinde çok durmasıydı. Güzel reklam!

Yap bunu Republic, 2019'a güzel bir albümle girmeye hayır demeyiz açıkçası!
Bazı insanlar zor zamanlardan geçtiğinde, kendilerini işlerine atarlar. Eski erkek arkadaşı Mac Miller'ın kaybının ardından, Ariana bunu yapmaya karar verdi.

Pop yıldızı, yeni müzik üzerinde çalışmak için Sweetener turunu bir kenara koydu. Sweetener piyasaya sürüldükten birkaç hafta sonra, Ari ikinci bir rekora koşmak için kayıt stüdyosuna geri döndü. “Breathin” şarkıcısına göre, Mart 2019'da yapılacak olan Sweetener turunda yeni albümünden de performanslar vermeyi planlıyor.

Yorumlar
Yorum Gönder