Selena Gomez'in Sağlık Durumu ve 2019 Planları

28 Aralık 2018 Cuma
2018'in Selena Gomez için kolay bir yıl olmadığı bir sır değil ve kendisinin şuan 2019'da nasıl işleri yola koyacağı hakkında kısa bir bilgiye ulaştık.

Selena Gomez'in 2019'a vahşice bir parti verip, eğlenip, sarhoş olarak yeni yıla giremeyeceğini hemen hemen tahmin ediyorsunuzdur. Bunun yerine, şarkıcı gelecek yıl için hayatı için bir düzen ayarlayacağına dair umutlar taşıyor.  Selena'ya yakın bir kaynak, “Selena, 2018'in onun geçmişi olmasını istiyor ve 2019'a dalmak istiyor, iyi bir yerde olmaktan mutluluk duyuyor” diyor. ''Mümkün olduğu en sağlıklı ve eğlenceli yılı sağlamak istiyor, evet bu çoğu insana sıkıcı gelebilecek bir yılbaşı gecesi olması gerekiyorsa, o zaman öyle olsun. Sadece arkadaşlarıyla ve ailesiyle yeni yıl gecesini geçirmek istiyor,  topun düşmesini izlemek istiyor ve aynı zamanda kendi başına da televizyon izlemekten eşit derecede mutlu olacak.''

2018 Selena için oldukça zor bir yıl oldu. Yıla Justin Bieber ile ilişki içinde başladı, ancak Mart ayının başında tekrar ayrıldılar. Bununla birlikte, güçlü dostlukları, koçu ve Puma ortaklıklarıyla meşgul oldu. Bunun sayesinde başını dik tutmasıyla ayrılmaya devam edebildi. Yine de, yaz aylarında, Justin, Hailey Baldwin ile olan ilişkisini çoktan alevlendirmişti. Bir ay sonra nişanlandılar ve Eylül ayına kadar, bir New York şehri adliyesinde düğümü gizlice bağladılar.

Bundan kısa bir süre sonra Selena bir sosyal medya molası verme kararını verdi. Bu süre zarfında, TMZ'ye göre 2017 böbrek naklinden kaynaklanan düşük beyaz kan hücresi sayımı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bununla birlikte, hastaneye yatış ve hastalığın ruh sağlığına zarar verdiği bildirildi. Selena, bunun için Ekim ayında gizli ve sessizce tedaviye başladı.

Bu ayın başlarında  Selena ilk kez yeniden yüzeye çıkmaya başladı, arkadaşları ile vakit geçirirken mutlu ve sağlıklı görünüyordu ancak o zamandan bu yana haftalarca birkaç kez görülmüştü. Ancak iyileşmeye odaklanmaya devam ettiği için hala sosyal medyaya geri dönmemiştir.
Yorumlar
Yorum Gönder