#15Years - Britney, Beyoncé ve Pink Pepsi Reklamı

27 Ocak 2019 Pazar
Kendinizi size yaşlı hissettirecek bir pop kültürü anları listenize bir yenisini daha ekleyin; Beyonce, Pink ve Britney Spears'ın destanı Pepsi Super Bowl reklamı. 15 yıl önce bugün bu efsanevi reklam yayınlanmıştı. ON BEŞ!

2004'te, gladyatör kıyafetlerini giyen ve gazlı içecek yudumlayan 3 adet kadını tüm dünya izledi.Ah, kızların Enrique Iglesias tarafından oynanan şeytani bir kral tarafından ölümüne savaşmaya mahkum edildiklerini unutmayalım.Neyse ki, savaşmak yerine Queen'in ''We Will Rock You'' şarkısını söylemeye karar verdiler.

Muhtemelen on yıldan daha uzun bir süre geçmemiş gibi gözükse de, 2003'ten beri hafızanızda muhtemelen bu reklam hala dönüp duruyor. O zamanlar hiçbirinin çocukları yoktu. Britney Spears henüz depresyona girmemiş, saçlarını kazımamıştı.Beyonce çok kısa bir süre önce "Crazy in Love" şarkısını piyasaya sürdü ve Jay Z ile çıktığı rivayet edildi. Pink "Trouble" ve "God Is DJ." ile ortalığı kasıp kavuruyordu. Ancak şuan işler değişti ve hepimiz yaşlandık.

Şimdilik yaşımızı konuşup kendimizi üzmeyeceğiz bunun yerine klibi izleyip, fotoğrafları inceleyeceğiz sevgili dostlarım. İşte o efsanevi reklam;


Kamera Arkası Fotoğrafları:

Fotoğraf Çekimleri:
7 yorum on "#15Years - Britney, Beyoncé ve Pink Pepsi Reklamı"
 1. pink var diye her çıktığında tamamını izlerdim. o zamanların en konsept reklamıydı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamamiyle katılıyorum size, en konsept ve en iyi reklamlardan biriydi.
   Efsane bir reklam, daha iyisi asla gelmeyecek.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Hahaha o zaman Lindsay'ıda ekleyelim. ♥

   Sil
 3. Dünyanın en iyi reklamlarından biri gerçekten.

  YanıtlaSil