About Site Updates

11 Ocak 2019 Cuma
Herkese merhaba! İnsanlara merak edilen bir şeyi duyurmak için bir yazı oluşturmak istedim. Siteye 1 haftadır haber giremiyorum. Bunun nedeni ise final haftasına girmiş olmam ve her günümün sınavlarla geçmesi. 

1 haftadır gerçekten bilgisayarı hiç açamadım bile. Siteme bağlılığımı gerçekten biliyorsunuz, yazı ekleyemediğimde çıldırıyorum. Bu hafta bütün gün yazı ekleyeceğim günü düşündüm. Bir çok haber ve etkinlik gerçekleşti. Bunları paylaşamamak beni gerçekten üzdü. Bugün bir hafta içinde olan tüm önemli haberleri paylaşacağım. Cumartesi günü ise güncel haberlere devam edeceğim. Finallerim ne yazık ki hala bitmedi. Buna rağmen, hafta sonu geldiği için ve çalışacak çok fazla zamanımın olduğunu düşündüğüm için siteye yazı ekleyebileceğimi varsayıyorum. 

Sitenin istatikleri, kalan boş haftada yinede günde 150-200 tık almış. Bunun için tüm okuyuculara teşekkür ederim. Gerçekten iyi ki varsınız. Bazı elite istekleri gelmiş, kiminin alan adı değişmiş. Bunları güncelleyeceğim. Eski haberlere gelen bazı yorumları onayladım bazı uygunsuz yorumları ise reddettim. Bu süre zarfında sitemi ziyaret eden, yorum yapan herkese tekrardan teşekkür ederim.
Yorumlar
Yorum Gönder