Ariana Grande Coachella Festivalinde Sahne Alacak!

3 Ocak 2019 Perşembe
Just Keep Breathin: Ariana Grande'nin Coachella festivalinin baş şarkıcısı olduğu resmi olarak açıklandı.

Bu sabah okula gitmeden önce bu yıl ki Coachella festivalinde Rihanna ve Kanye West'in sahne alacağı bunlardan birinin baş şarkıcı olacağı yönünde bir takım söylentiler müzik bloglarında geziyordu ve benimde aklıma oldukça yatmıştı.

Ancak süpriz gerçekleşti. Ariana Grande bu yıl Coachella festivaline katılan isimlerden biri ve baş şarkıcı olarak görülüyor. Diğer bir baş şarkıcı ise Childish Gambino.

Ariana Grande, Sweetener dönemini bitirdi ancak yakın zamanda Pharrell ile kayıt stüdyosunda çalıştığını düşünüyoruz. Ayrıca Max Martin ile yeni şarkıları var.

Bence Ariana, kuşağımızın seslerinden birine sahip, ancak Coachella'daki varlığı, özellikle Beychella'dan sonra bana biraz sönük kalabilirmiş gibi geliyor. Şahsen Ariana 2018'in en çok konuşulan isimlerinden biri olduğu doğru ancak gerçekten müziğiyle mi? Bunun cevabına kocaman bir ''hayır'' diyebiliriz. Özellikle Sweetener gibi bir albümden nasıl bir Coachella setlist hazırlanır emin değilim doğrusu. Umarım ''Dangerous Woman'' ağırlıklı bir performans gerçekleştirir, o zaman belki gerçekten güzel bir atmosfer yakalanır.
Yorumlar
Yorum Gönder