Ariana Grande ''thank u, next'' Ön Siparişe Açıldı!

25 Ocak 2019 Cuma
Ariana Grande'nin 5.stüdyo albümü ''thank u, next'' bugün saat 07:00'da (Türkiye saatiyle) ön siparişe açık hale geldi. Eğer bu albümü siz de bekliyorsanız kaçırmadan ön siparişinizi verin.

Ariana Grande'nin yeni albümü ''thank u, next'' 8 Şubat'ta piyasaya sunulacak, şuan ''thank u, next'', ''imagine'' ve ''7 rings'' isimli parçalar kullanıcıların dinlemesine açık haldeler.

App Store, iTunes Store veya Apple Books'tan henüz kullanıma sunulmamış bir öğeyi satın almak isterseniz ön sipariş edebilirsiniz.Ön sipariş ettiğiniz öğe kullanıma sunulduğunda siparişiniz tamamlanır ve kaydettiğiniz ödeme yöntemine göre faturalandırılırsınız. Ön siparişinizin indirilmeye hazır olduğunu bildiren bir e-posta alırsınız. Öğenizi indirmek için e-postadaki bağlantıyı tıklayın veya bağlantıya dokunun.

Otomatik İndirmeler özelliğini etkinleştirdiyseniz söz konusu öğe, Satın Alınanlar bölümünüzde otomatik olarak görüntülenir. Öğeleriniz otomatik olarak indirilmezse bunları satın alma geçmişinizden indirebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Gönder