Ariana Grande Yeni Albümdeki Şarkılar Hakkında Konuştu!

24 Ocak 2019 Perşembe
Ariana Grande, Twitter'da hayranlarıyla sohbet etti. Bu sayede, kendisi hakkında bilinmeyenler ve favorileri hakkında yeni bilgi sahibi olmuş olduk. Ariana'nın yazdıklarına göre;

- “Sweetener” ve “Yours Truly” albümleri şarkıcının en sevdiği albümler,
- ''Dangerous Woman'' ve ''My Everything'' albümlerinin daha az kişisel olduğunu düşünüyor, ancak bu albümlerin içinde de çok beğendiği şarkılarının olduğunu dile getiriyor ve tüm çalışmalarıyla gurur duyduğunu söylüyor.
-Ariana'nın yaklaşmakta olan albümden üç adet favorisi var;
- ''In My Head'' aşık olduğunuz kişinin aslında hayal ettiğiniz kişi olmaması yani sevdiğiniz insanı hayalinizdeki kişinin kılıfına koyduğunuzu anlatan bir şarkı. 
-''Ghosting'' biriyle yaşadığı ilişkinin sağlam olmaması, başkasına aşık olduğunu içten içe bilmesi ve ilişkinin kötü gitmesini konu alan bir şarkı. Hikayesini ise, o an çıktığı kişinin aslında sevdiği kişiyle kıyaslanamayacağını bilmesine rağmen onunla çıkmaya devam etmesi ve bu yüzden kendini kötü hissetmesi olarak anlatıyor.
-''Bloodline'' birinin bir isteğiyle alakalı bir şarkı, ancak soy ağacından olması şart değil.

Ariana Grande'nin yeni albümü ''thank u, next'' 8 Şubat'ta piyasaya sunulacak ve 25 Ocak'tan itibaren ön siparişe açık hale gelecek. Şimdiden takipte kalın!
6 yorum on "Ariana Grande Yeni Albümdeki Şarkılar Hakkında Konuştu!"
 1. Sitene yaptığın yeni eklemeler çok güzel olmuş.

  YanıtlaSil
 2. Ariana grande hayranıyım ve yeni çıkan 7 rings şarkısını aşırı sevdim 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, biraz rape kaçsada eğlenceli şarkı aslında :)

   Sil