Britney Spears ''Outrageous'' Lanetinden Kurtuluyor Mu?

24 Ocak 2019 Perşembe
Britney'nin Outrageous adlı şarkısında R.Kelly ile yaptığı işbirliği Britney'nin başını belaya sokacakmış gibi görünüyor. Yeni bir söylenti daha, Britney, Outrageous'u yayın hizmetlerinden ve müzik mağazalarından kaldırmak zorunda mı?

R.Kelly, yıllarca cinsel taciz gibi skandallarla ismi anılmış, ancak tüm bunlardan sıyrılmış bir isimdi. Ancak son skandal resmi olarak kanıtlandıktan sonra, pek çok ünlü kendisiyle çalıştığı şarkıları resmi hesaplarından kaldırdı. Örneğin; Lady Gaga, Celine Dion, Pussycat Dolls hepsi ortak çalıştıkları şarkıları listelerinden, albümlerinden ve sosyal platformlarından çıkardılar.

"In The Zone" albümünde yer alan Outrageous adlı Britney şarkısı, R.Kelly tarafından yazılmıştır ve üretilmiştir.  (ayrıca şarkıcıya vokal olarak katılmaktadır) İşte bu yüzden Britney hayranları bu konuyu tartışmaya başladılar. 

Hepimiz bu şarkının Britney'nin kariyerini sonsuza dek değiştirdiğini biliyoruz. Klibe Snoop Dogg'u davet etti ve Onyx Otel Turu tarihleri ​​arasında çekim yaptı.Snoop ile sahne çekimlerini tamamladıktan sonra, Spears bir sonraki sahneyi çekmek için Manhattan'a gitti ve dans molası sırasında Britney sol dizini çok ağır yaraladı. Bir dizi ameliyat geçirdikten sonra, dizinin üstüne eskisi gibi basamamaya, ve eski dans ritimlerini yapamamaya başladı. Video bitmedi, tur iptal edildi ve Spears kariyerinde ara vermeye karar verdi. Kısa bir süre sonra Kevin Federline ile evlendi, çocukları doğurdu, sonra boşandılar, gerisi zaten 2007 ve lanet dolu günler...

15 yıl sonra, bu parça hala bizi rahatsız ediyor. Şarkı sanki R.Kelly'nin tüm lanetini taşıyor ve bütün uğursuzlukları peşinden getiriyor. 

Yarım kalan klipten kesitlerden oluşturulmuş videoyu aşağıya bırakıyorum, ayrıca bu video klip GH: MP albümünün DVD'sindede yer almıştır. Yani resmi bir klip sayılabilir.
Yorumlar
Yorum Gönder