Britney Spears Yeni Turu ''Domination''dan Vazgeçti!

4 Ocak 2019 Cuma
Britney Spears, Las Vegas'ta başlayacağı ''Domination'' turunu iptal ettiğini açıkladı. Britney tarafından doğrulanan bu haber eminim ki, hayranlarını epey üzecek.

“Buna nereden başlayacağımı bile bilmiyorum, çünkü bunu söylemek benim için çok zor. Yeni şovum Domination'ı yapmayacağım.'' diye yazdı Britney.

“Bu gösteriyi dört gözle bekliyordum ve bu yıl hepinizinde bunu beklediğini görüyorum bu yüzden bunu söylemek benim kalbimi çok kırıyor. Bununla birlikte, ailenizi her zaman ilk sıraya koymak önemlidir… Ve benim vermem gereken karar bu.”

“Birkaç ay önce babam hastaneye kaldırıldı ve neredeyse ölüyordu. Hastaneden canlı çıkması için tanrıya çok minnettarız, ama yine de önünde uzun bir yol var. Bu anda aileme tam odaklanmak ve enerjimi onlarla harcamak için zor kararlar almak zorunda kaldım.”dedi.

“Umarım hepiniz beni anlarsınız. Bilet iadeleri hakkında daha fazla bilgi britneyspears.com adresinde bulunabilir. Bu süre zarfında dualarınız ve aileme destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum… her zaman. ”

Britney, uzun süredir bu tur için hazırlanıyor ve kareografilerini Instagram üzerinden hayranlarıyla paylaşıyordu. Tur şarkı listesi, sahneler, performanslar ve tasarımların neredeyse hepsi hazırdı. Benim düşünceme göre, Britney ailesi için endişelenmeseydi bu kadar hazırlığı asla iptal etmezdi. Çünkü, Britney çocuklarına çok önem veren bir ünlü isim. Bu hazırlıklar sırasında çocuklarıyla zamanından kısarak bu işleri hazırlıyor, yani ortada gerçekten önemli bir şeyler var. Bu yüzden Britney ve ailesine dualarınızı eksik etmeyin.
Yorumlar
Yorum Gönder