Bu Hafta Instagram'da Neler Oldu? [21-27 Ocak 2019]

27 Ocak 2019 Pazar
Kocaman bir haftayı geride bıraktık. Bu yazıya başladığımda saat 21:06 oldu ve yayınlandığında kaç olur bilmiyorum ama, bugün Elite Affialites kısmında ki bir dostumuzdan ilham alarak artık her pazar böyle bir etkinlik yapma kararı aldım. Britney, Ricky ve Ariana'nın bir hafta içinde sosyal medyadaki paylaşımlarına kısa bir göz atacağız ve bunları yorumlayacağız.

O zaman hazırsanız başlayalım; Öncelikle özellikle belirtmeliyim ki, bu yazıda Britney Spears olmayacak çünkü bu hafta hiçbir paylaşımda bulunmadı. Nedenini ise, babasının hastalığı ve yoğun temposunun olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda Britney ve cephesindende az haber gelmeye başladı. Ancak bu hafta en fazla gündemde olan Ariana'ydı. Malumunuz, yeni albüm ve 7 rings.

İlk önce Ricky cephesine değineceğim. Zira bu hafta Ozuna ile olan düeti doğrulandı, aynı zamanda bir paylaşımda bulundu. Ricky'nin siyasi ayağının çok güçlü olduğunu biliyoruz. Özellikle, Latin Amerika'da olan yorumlarını insanlar oldukça önemsiyor. Bu nedenden dolayı Ricky bu hafta siyasi bir paylaşımda bulundu. Venezuela'da meşruiyet ve adil seçim tartışması var, hatta ABD Başkanı Donald Trump'ın Venezuela lideri Maduro yerine muhalif siyasetçi Juan Guaido'yu tanımasının ardından AB ülkeleri, "8 gün içinde seçim kararı alınmazsa Guaido'yu tanırız" açıklamasını bile yaptılar. (Siyaset konusunda ki bu bilgiyi Sözcü'den öğrendim.) Ricky buna itafen;

''Fuerza, Luz y libertad para #Venezuela 🇻🇪'' yazdı. Yani ''Venezuela için güç, ışık ve özgürlük''. Ayrıca değinecek olursam Ricky'nin büyük bir hayran kitlesinin olduğu latin olmayan tek ülke Hollanda'dan da şöyle bir açıklama geldi ''Hollanda Dışişleri Bakanı Blok, “Venezuela halkı, geleceklerine karar verme özgürlüğüne sahip olmalı. Özgür ve adil seçim yapılması gerekiyor” açıklamasını yaptı. Ricky, bu hafta sadece bunu paylaştı. Herhangi bir durum ya da post atmadı.

Ancak ünlü latin şarkıcı Ozuna, Instagram üzerinden Ricky ile kayıtta olduklarını belirten bir Instagram postu hazırladı. Daha sonra, bir fan hesabı başka bir resme daha ulaştı.

Gelelim bu haftayı en dolu geçiren Ariana'nın sosyal medyasına. Ariana, Ricky ve Britney'e göre sosyal medyayı daha aktif kullanıyor ve daha çok fotoğraf paylaşıyor.

Ariana bu hafta Instagram hesabında ''Sweetener Dünya Turu''na ait iki adet yeni fotoğraf paylaştı. Bu paylaşımları iki post halinde paylaştı. Üstteki gibi küçük fotoğraf koyamıyorum çünkü henüz siteme bağlı galerisini oluşturamadım ancak hazırlıklarım tam gaz devam ediyor. Aşağıdaki iki fotoğraf Sweetener dünya turundan fotoğraflardır.
 Daha önce haber olarak girdiğim gibi, Ariana bu hafta DisneyLand'de arkadaşlarıyla eğlenmeye gitti. Bu gezintisini ve eğlencesini Instagram hikayelerinde video&resim olarak paylaştı.
Bu geceden sonra, bugün Ariana Instagram sayfasında 3. yaşındayken bugün çekilmiş birfotoğrafını Instagram üzerinden hayranlarıyla paylaştı. Fotoğrafın tarihi ise; 26 Ocak 1996.
Son olarak tekrar bugün, [27 Ocak 2019] Ariana, Instagram hikayelerinde Victoria Monet'in konserinde nasıl gözyaşlarını tutamadığını ve onu çok sevdiğini anlatan bir Instastory paylaştı.

Şimdilik bu haftanın fotoğraflarını buraya bırakıyorum, haftaya Britney-Ariana ve Ricky dosyasını daha özenli tutacağım. Bunu hem diğer Blogger arkadaşlardan ilham aldım hemde böyle bir etkinlik bence gerçekten olmalıydı. Çünkü, müzik-candid güncellemeleri yaparken sosyal medya fotoğrafları eksik kalıyordu. Bunu da her hafta böyle telafi etmeyi düşünüyorum. Yarın pazartesi, umarım hepiniz sendromsuz güzel bir haftaya başlangıç yaparsınız.
11 yorum on "Bu Hafta Instagram'da Neler Oldu? [21-27 Ocak 2019]"