Ricky Martin at 25th Annual Screen Actors Guild Awards

28 Ocak 2019 Pazartesi
Ricky Martin, bu yıl 25. kez düzenlenen SAG Ödüllerinde sunucu olarak katıldı. Dün Los Angeles'ta düzenlenen törende çok önemli film ve televizyon prodüksiyonları ödüllendirildi. 

 Film kategorilerinde Black Panther iki ödül kazanırken, oyunculuk ödülleri dört farklı filmde oynayan oyunculara dağıtıldı.Dizi kategorisinde ise The Marvelous Mrs. Maisel üç ödül kazanarak büyük bir sıçrayış gerçekleştirdi. Ayrıca En İyi Erkek Oyuncu (Mini Dizi veya TV Filmi) kategorisi ödülünü “Assassination of Gianni Versace”de Ricky'nin rol arkadaşı olan Darren Criss kazandı.

Ricky Martin, Awkwafina ve  Chris Pine, gecede sunuculuk görevi üstlendiler. Ricky, geceye katılırken beyaz bir takım elbise ile siyah pantolon ve siyah papyon tercih etmiş. Kırmızı halıda yürürken, Lady Gaga'nında beyaz giydiğini gören basın mensupları ikiliyi yanyana çekmek istediler. İkili basın mensuplarını kırmayarak yan yana yürüdüler. Hatta Ricky, dün gece Instagram üzerinden ''Hayat beyaz güzel'' yazarak bu fotoğraflardan birini paylaştı.

25th Annual Screen Actors Guild Awards - Arrivals
25th Annual Screen Actors Guild Awards - Show
25th Annual Screen Actors Guild Awards - Backstage
7 yorum on "Ricky Martin at 25th Annual Screen Actors Guild Awards"