Britney Spears Kariyerindeki Mola'da Neler Yaptı?

13 Şubat 2019 Çarşamba
Baba Spears iyileşiyor! Britney ise babası iyileştiği için sahneye dönmeye hazırlanıyor. 

Britney Spears'a çok yakın bir kaynak; ''Britney'nin babası Jamie Spears her geçen gün daha da güçleniyor ve iyileşiyor.'' açıklamasında bulundu. Açıklamaya göre Jamie, geçirdiği hayati tehlikeye rağmen kendini daha iyi hissediyor.

Aynı kaynak; ''Britney kariyerini ve hayranlarını seviyor, bu yüzden ara verme kararı kolay değildi, ama sadece babasıyla birlikte olmak istedi, çünkü her zaman yanındaydı.'' açıklamasında bulundu. Kaynak, “Hayatının kendisine borçlu olduğunu düşünüyor, çünkü en karanlık saatlerinde yanındaydı” diye devam ediyor. “Koşullara rağmen iyi gidiyor ve hiçbir şeyin babasının sağlığını tehdit etmediğini öğrenir öğrenmez performanslara dönmeyi planlıyor. Hala yapacak çok rehabilitasyon prosedürü var, ancak işler onun için zaten daha iyi gidiyor.

Yaklaşık üç ay önce, kalın bağırsağı patladığında ve hala iyileşmeye başladığında, şarkıcının babası acilen hastaneye kaldırıldı. Rapora göre, Jamie önümüzdeki 28 gününü hastanede geçirdi ve aile hayatını kurtardıkları için doktorlara ve sağlık personeline teşekkür etti. Britney, geçtiğimiz ay babasının sağlık durumu nedeniyle yeni çıkacak olan albümünü ve konser turu ''Britney:Domination''ı erteleyeceğini açıklamıştı. 

Aynı kaynak konu buna geldiğinde; “Bu mola onun için iyidir. Britney iyi gidiyor ve babası her geçen gün daha da güçleniyor ”dedi. “Bu sağlık krizi ve kariyerindeki mola, ailelerini bir araya getirdi.” açıklamasında bulunuyor. Aynı kaynak, ''Britney, geçtiğimiz yıllarda tüm boş vakitlerini oğullarıyla harcardı, şimdi ise onlarla daha sık görüşüyor ve daha çok vakit geçiriyorlar, hem okulda hem de sosyal olarak mükemmeller. Çoğunlukla, onları halkın dikkatinden uzak tuttu ve iyi, sağlıklı çocuklar'' açıklamasını yaptı.

“Artık bir ev sahibi. Çok arkadaş canlısı bir çevreye sahip ve sık sık bir yere seçilmiyor ve sosyal aktivitelere fazla ilgi duymuyor, başkalarıyla iletişim kurmuyor. ”
Ek olarak, Spears bu zor zamanlarda erkek arkadaşı Sam Asghari'ye güvenebildi.
Erkek arkadaşı Sam, bu zor zamanda Britney ve ailesiyle birlikteydi. Britney'in geçmiş ilişkilerinde yaşadığı deneyimlerden sonra, ailenin herhangi bir erkeğe güvenmesi uzun zaman aldı ve aile Sam'i gerçekten kabul etti. Britney, babasına ve ailesine odaklanmak için bu aradan asla pişman olmayacak ve en çok sevdiği şeyi yapmak için sahneye dönmeyi dört gözle bekliyor.
Yorumlar
Yorum Gönder