Bu Hafta Instagram'da Neler Oldu? [28 Ocak-3 Şubat]

3 Şubat 2019 Pazar
Geçen haftadan beri yapmaya başladığım, sitenin her yönlü olması için çabaladığım bir etkinliğe geldik sıra. Her pazar yapmaya söz verdiğim ve her pazar gecesi saat 23:00'dan önce yazmaya başlayacağım bu serinin ikincisine şimdi başlıyoruz. 

Yazının amacı Britney, Ricky ve Ariana'nın Instagramlarını yorumlamak, ve gözden geçirmek. 28 Ocak-3 Şubat arasında ki geçen sürede, Ariana'dan gümbür gümbür paylaşımlar gelirken, Ricky'den mırıldanma geldi. Britney'den ise geçen hafta ki gibi hala ses yok.

O zaman öncelikle, Ariana'dan başlayalım. Malumunuz, en ağır haftayı kızımız geçiriyor, sürekli paylaşımlarda bulunuyor. Ariana bu hafta Instagram'da 14 adet paylaşım yaptı.

Bunlardan 5'i daha önce yazdığım ve tanıttığım ''thank u next'' kapağına kendinizin resmini koyma olayıdır. Diğer bir fotoğrafta Billboard'da ''7 rings'' şarkısının 1 numaraya yerleşmesini konu alan liste screenshoot'u. Bunları elediğimize göre asıl paylaşımlara gelelim.
Ariana Grande, pazartesi günü aşağıdaki fotoğrafı paylaştı;
Daha sonra Ariana, 5 gün önce arka arkaya iki adet fotoğraf daha paylaştı, biri yüz filtrelerinden birini içeriyor, diğeri ise manzara resmi içeriyordu.
 
2 gün sonra Ariana, Instagram hesabında domuzununda konuştuğu bir video paylaştı.Ariana Grande (@arianagrande)'in paylaştığı bir gönderi ()

Daha sonra ''God Is A Woman'' klibinden bir fotoğrafı ve ''thank u, next'' albümüne 10 gün kaldığını duyurmak için kullandığı fotoğrafı çocukluk fotoğrafıyla özdeşleştirerek ''aynı'' yazarak bir paylaşımda bulundu.Ariana Grande (@arianagrande)'in paylaştığı bir gönderi ()

Daha sonra, prova sırasında çekilen bir fotoğrafı paylaşarak ''Prova çocukları'' notunu ekledi. Bu fotoğraf gerçekten beni heyecanlandırdı diyebilirim.Ariana Grande (@arianagrande)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ricky ise, geçtiğimiz günlerde sunucu olarak katıldığı SAG Ödüllerinden, kırmızı halıda Lady Gaga ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram üzerinden paylaştı. Fransızca ''Yaşam beyazdır'' notunu ekleyerek Lady Gaga ile SAG Ödül Töreninde olduğunu paylaştı.Ricky (@ricky_martin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Daha önceki dosyada bahsettiğim Venezuela'daki olaylara yine bir tepki Ricky'den geldi. Bu sıralar Venezuela'ya karşı gerçekten büyük bir destek veriyor. Daha önce fotoğraf paylaşarak destek olmuştu, şimdi ise video paylaşarak desteğini dile getirdi.


Britney ise 20.yılını kutladığından beri Instagram'da gözükmüyor, bunun nedeninin ise babasının hastalığı olduğunu düşünüyorum. Gerçekten ailesinin yanında olması güzel bir şey, ve ailemiz her zaman her şeyden önce gelmeli. Britney'de bunu biliyor ve ailesiyle ilgileniyor. ♥

Bu haftayıda böylece dolu dolu haberle, güncellikle bitirdik. Yarın pazartesi ve umarım hepimiz için sendromsuz güzel bir hafta olur. Kendinizi bu hafta iyi hissettirecek şeyler yapmayı unutmayın. ♥
6 yorum on "Bu Hafta Instagram'da Neler Oldu? [28 Ocak-3 Şubat]"