Britney Spears Rehabilitasyon Merkezine Yattı!

4 Nisan 2019 Perşembe


Son dakika gelen haber Britney Spears hayranlarını üzecek gibi görünüyor. Son dakika gelen habere göre, Britney Spears bir psikiyatri kliniğine alındı.

TMZ’ye göre, pop müziğin prensesi babasının hastalığı yüzünden büyük bir şok oldu ve büyük stres yaşadı. Doğal olarak büyük bir travma yaşadı. Babası iyileşmediği için epey endişelenen Britney, 30 gün bir rehabilitasyon merkezinde kalacak.

Son zamanlarda yeni albümü ve turları için çalışan Britney'nin neredeyse tüm kariyerinin en büyük çöküşlerinden biri 2018 sonu ve 2019'da gerçekleşti. Albüm kayıtları ve geri dönüş dönemi kesin olarak rafa kaldırıldı ve süresiz olarak ertelendi. Britney'e yakın bir kaynak şöyle konuştu;
''Britney biraz tökezledi. Olan her şeyden sonra biraz molaya ihtiyacı var. Onu anlamak zorundayız.'' 

Britney Spears, kötü günleri atlamasından bu yana toplam 9 yıl geçti. En son büyük bir çöküşü medya huzurunda yaşadı ve çok kötü çöktü. Güzel yıldızın ilk rehabilitasyon merkezinin yolunu tutuşuda yine bu yıllarda gerçekleşmişti. En kısa sürede iyileş Britney!
4 yorum on "Britney Spears Rehabilitasyon Merkezine Yattı!"
 1. Yeni keşfettim burayı... dizi ve film sitesi, değil mi? :)
  Ben de beklerim, sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Ziyaretiniz için teşekkür ederim.
   Pop müzik, dizi-film, güreş gibi pek çok alanda yazılar yayınlıyorum ve habercilik yapıyorum. :)

   Değerli yorumunuz için teşekkürler. :)
   Sitenizi ziyaret ettim. Takipçinizim ♡

   Sil
 2. Britney spears bu arkadaşların işide zor beyin çöküyor bu kadar harekete efora içkiye dengesiz yaşama umarım iyileşir teşekkürler.

  YanıtlaSil