Corey Graves ve Carmella Ayrıldı Mı?

1 Nisan 2019 Pazartesi
Uzun süredir yakından takip ettiğim, irdelediğim bir ilişkinin ''olmadığından'' şüphelenir oldum. WWE izleyenler bilir ve magazinini takip edenler... Uzun zamandır Carmella ve Corey Graves arasında bir ilişki olduğu konuşuldu, en son Corey'in eski eşi konuşmaları Instagram üzerinde yayınlayarak bu ilişkinin doğruluğunu onayladı.

Grave’nin öfkeli eşinden gelen bu Instagram mesajları silindi, ancak uzun süredir taraftarlar Graves ve Mella’nın ilişkisinden bir haberler diyebiliriz.İkisi birlikte sosyal medyada bir resim yayınlamadılar, ancak yine de birbirlerini takip ediyorlar. Aslında onların, Graves’in karısının iddiaları dışında gerçek bir çift olduklarına dair hiçbir işaret göremedik. Ancak, Total Divas, Mella'nın geri döneceği gösterinin gelecek sezonunda görünmesi için Corey Graves ile iletişime geçti.
Carmella Instagram sayfasında yeni şarap şirketi için yaptığı fotoğraf çekimlerini içeren bir video yayınladı. Bu videolar sırasında Christian Giraldo adında bir adama “tatlım” diyor. 

Ayrıca Christian Giraldo isimli şahsın fotoğraflarınada kral emojisi koymayı ihmal etmemiş.Bazı taraftarlara göre bize bu Carmella ve Corey Graves'in ayrıldığı anlamına geliyor, ama belki de hiç olmayan bir ilişkiyi de ele alıyor olabilirim.

Ve eğer Corey ve Carmella gerçekten bir ilişki içerisindeyse, Christian Giraldo'nun arada olmadığını resimlerinden farkedebilirsiniz. Ünlü bir WWE Blogger'ına göre, Christian fotoğraflarında gay olduğunu belirten pek çok tag kullanmaktadır.Bu nedenle, bu şekilde Carmella'ya ilgi duyması ve ilişki içine girmesi pek olası değildir. Corey ve Carmella'nın ilişkisinin doğru olup olmadığına gelirsek, en büyük işaret Carmella ve Corey Graves'in WWE Hall of Fame kırmızı halısında bir araya gelip gelmemeleri olabilir.
Yorumlar