Kullanım Şartları

Yazılar
StefMag, (altta SM olarak geçecektir.) kişisel bir blog, grafik tasarım sitesi ve belirli ünlülerin fan sitesi olarak yayın hayatına 2006'da girmiştir. Aynı zamanda tüm haberler ve çeviriler Stefan tarafından yapılmakta olup, kişinin kendi kişisel sitesidir. 

Sitedeki Linkler
Kardeş siteler (Elite Affailates) ve SM'de bulunan tüm linkler blog yazarı tarafından yerleştirilmiştir. Elite kabul sayfasında da bahsedildiği gibi, kötü içeriği bulunan hiç bir site koyulmamaktadır.Bu sitelerin ve yazılarda bahsettiğim sitelerin sürekli olarak içeriklerini takip edemeyeceğim için sorumluluk kesinlikle o sitelerin sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı
Bu sitedeki içeriklerin tamamı site yönetimi tarafından yaratılmıştır, ancak fotoğraflar genellikle ünlüler ve markalar hakkında olduğundan hiç bir fotoğraf çekimi, resimler bize ait değildir. Bunların hepsi ilgili fotoğrafçılara ve içerik üreticilerine, firmalara aittir. Ama bu siteyi kurmak için yapılan tüm tasarımlar, çeviriler, haberler bize aittir ve her hakkı saklıdır.
  • Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yayınlanan yazıları ancak yazarın iznini aldıktan sonra sitenize aşağıdaki şablonla beraber koymalısınız.
  • Kaynak; StefMag
  • Yazı içeriklerinin hiçbirini isteğinize göre değiştiremezsiniz.
  • Yazılar, bilgiler ve daha fazlası eğer bir yazılı basında kullanılacak olursa kaynak belirtilmeli ve sitemiz haberdar edilmelidir.

Yazılım ve Tema
Bu site Blogger blog alt yapısını kullanmaktadır ve gücünü Blogger'dan almaktadır. SM sitesinde kullanılan tema lisanslı bir temadır (açıkça aşağıda belirtilmiştir) ve fan sitesi teması haline StefMag tarafından getirilip geliştirilmiştir.

Yorumlar
Bu siteye yorum yapmak ücretsizdir, ve yorum yapmanın pek çok yolu vardır. Ancak sitede bazen hit olayı yüzünden bazen yorumlar takip edilemez hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda lütfen beni bilgilendirin ve o yorumları kaldıralım. Sitemde tüm içerikler, genel ahlaka, kanunlara ve yürürlükte olan yasalara uygundur. Ve içeriğin kalitesine uymayan yorumlar elimden geldiğince kaldırılmaya çalışılmaktadır. Eğer böyle bir yorum görürseniz, lütfen bana bildiriniz. 

Ayrıca sitede yapılan kötü yorumlar, ahlaksız yazışmalar yorum yazarlarına aittir. Hiç bir şekilde bana ait değildir. Bu gibi yorumlar gördükçe benim tarafımdan silinmektedir.

Web
Bu site tamamiyle hobi amacıyla kurulmuş olup bu siteden hiçbir şekilde kazanç sağlamamaktayım.