Veri Politikası

Blogger ve Coppermine alt yapısı kullanılarak yapılan sitede sadece magazin, müzik, dizi-film haberleri gibi konular işlenmektedir ve tüm yazılar yönetim tarafından yazılmaktadır.Site sunucularına herhangi bir izlenme/indirmeye yönelik içerik eklenmemiştir. Digital Millennium Copyright Act (DMCA) yönergelerine uygun olarak telif ihlali yapıldığını veya izinsiz eserlerinizin kullanıldığını düşünüyorsanız yazılı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telif ihlali olduğunu düşünüyorsanız;

1. Meteryali izinsiz kullanan kişi hakkında bilgi, yazar ismi. StefMag.com dönem dönem çeşitli yazar alımları yapmaktadır. Eğer, yazıda isim yoksa sonunda yazar ismi belirtilmemişse bunuda belirtin.

2. İletişim kurmamız için aktif kullandığınız bir e-mail hesabı gerekmektedir. 
3. Bahsi geçen içeriğin yasal olmadığına dair bilgi.

4. Bahsi geçen içeriğin özgün konumu, daha önce yayınlayan yer ve ya resmi kaynak.

5. Sitemizde yasalara uymayan, rahatsızlık verici içerik gördüğünüz an bizimle iletişime geçerek içeriğin kaldırılmasında yardımcı olabilirsiniz. İletişim kısmına gitmek için tıklayın.

6. Sitemizde yazılan yorumlardan site yönetimi veya yazarlar sorumlu tutulamaz, biz sitemizde elimizden geldiğince iyi sunum yapmaya çalışıyor, elimizden geldiğince yorumları kontrol altında tutmaya çalışıyoruz. Eğer kötü yorumdan rahatsız olursanız yine iletişim adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu site tamamen hayranlar tarafından hayranlar için kurulmuştur. Tüm ünlü fotoğrafları ve diğer metaryeller hak sahiplerine aittir.