Credits & Thanks

  • Giraj: Bana destek olduğu, fikir verdiği için ona teşekkürlerimi iletmek için adını buraya yazıyorum. Benim gibi çok önceden beri fan sitelerle ilgilenen birinden tavsiye almak benim için çok önemliydi. Sana gerçekten değer veriyorum.
  • Nur: Bu sene aynı okulda ve aynı bölümde olmamız nedeniyle tanıştığım arkadaşım. Beni site kurmamda oldukça destekledi ve beni daha mutlu gördüğünü söyledi. Hobilerim için uğraşmamı en çok destekleyen isimlerden biri. Seni seviyorum <3
  • Annem: Koleksiyon yapmam için paralar harcamana, 2 bilgisayarı çökertmem ve 1 tanesini düşürüp kırmama rağmen bıkmadan usanmadan bana bilgisayar aldığın için teşekkürler haha :D
  • BirTutamKarinca.com - Domain hakkında bilgi almamı sağlayan, özgün içeriğiyle dikkat çeken yardımsever insan. Yardımların için teşekkür ederim.
  • Ziyaretçiler - Ziyaretçilere siteme gelip, sevgi gösterdikleri için teşekkür etmek istiyorum! Desteğinize sahip olmak benim için çok şey ifade ediyor ve sizler beni devam ettiriyorsunuz! Çok teşekkür ederim.

Blogger.com
Wikipedia.com
BritneySpears.com
Britney.com
UntouchableBritney.net
BreatheHeavy.com
PerezHilton.com
DaFont.com
JustJared.com
Deviantart.com
Tumblr.com
Google.com
Yahoo.com
Mynet.com
RobbieWilliams.org
ZacEfron.us
Allmylove.org
Tatuhq.pl