Elite Affiliate Başvurusu

StefMag.com, 2006 yılında temelleri atılmış ve yıllarca gelişimini tamamlayarak artık büyük kitlelere ulaşmış bir dedikodu sitesidir. Bu alanda yayın yapmaktadır. Yıllarca çeşitli Elite Affialites ile birbirimize destek oluyor, karşılıklı birbirimizi destekliyoruz.

05.08.2018 tarihi itibariyle, Elite Affialites kuralları tamamen değişmiştir. Her zaman Elite Affialites kısmında diğer fanların, blogların, sitelerin ve özgün içeriklerin olmasından gurur duydum ve elimden geldiğince hepsini düzenli olarak inceledim, beğendiklerimi siteme ekledim.

Ancak gelen taleplerin çok fazla olması, ve elite affialites başvurularına yetişememem dolayısıyla 5 Ağustos 2018 tarihinde kuralları değiştirdim. Eğer sitem ile Elite Affialite olmak istiyorsanız aşağıdaki kurallara uymanız gereken bir siteniz olması gerekmektedir.

Elite Affialite Başvuru Koşulları:
1 - Siteniz sadece .com, .net, .org, com.tr, .gr vb. ile bitmelidir. 
2 - Ücretsiz siteler, livejournals, blogcular vs. asla ama asla kabul edilmez. ( Sitemizde bir sitenin subdomaini altında yayın yapan siteler bulunmaktadır, bunlar alanlarında tek olduklarını kanıtlamış, belirli ziyaretçilere, başarılara ulaşmış sitelerdir. Eğer böyle bir siteniz varsa mutlaka sizde başvuru yapabilirsiniz. Yani bu madde sitenin içeriğine-performansına göre yok edilebilir.)
3 - İçeriğiniz oldukça önemli, genellikle ünlü fan siteleri (ülke ve dil farketmez), kişisel siteler, grafik tasarım siteleri, dizi-film hayran siteleri ve diğer bir amacı olan siteler kardeş listede yer edinebilirler. (Dosya paylaşımı yapan siteler, illegal paylaşım yapan siteler, torrent siteleri, dizi-film izleme siteleri, +18 siteler, sitesinde siyaset yapan, nefret içerikli sayfalar asla ama asla kabul edilmez.)
4 - Sitemde eğer yer alıyorsanız, sitenizde bende yer almalıyım.
5- StefMag, günde 300-400 tıklanma almaktadır. Site boş kaldığında bile 120-200 gündelik tık almaktadır. Başta kimsenin hitlerini önemsemiyor, sitenin güzel olmasına bakıyordum. Ama artık daha sık eleme yapmak ve gerçekten emek verilen siteleri kabul etmek için sitenizin günde 50 yada 100 ziyaretçi çekmesi gerekmektedir. Bunu da lütfen dosya eki olarak gönderiniz.
6- Sitemi tanıtırken, Britney Spears, Ariana Grande gibi ünlü isimlerin resmini buton olarak kullanabilir, yada sadece ''Stef Mag'' adı altında linkleyebilirsiniz. 
7- Siteniz mutlaka düzenlenmiş, HQ kalitede bir teması olması gerekmektedir. Aksi halde hitler dahi iyi olsa, hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Bunlara uyuyor ve eğer benle kardeş site/elite affiliate olmak istiyorsanız bana stefmagiletisim@gmail.com adresinden iletişime geçebilir, c-box üzerinden bana yazabilir, yorum bırakabilirsiniz. Güzel bir dost site olacağımıza şimdiden inanıyorum.