Sıkça Sorulan Sorular


S: Siz bir ünlü müsünüz, yoksa bir ünlüye yakın mısınız?
C: Hayır, ben ünlülerden biri değilim. Ve hiçbirini kişisel olarak tanımıyorum. Ben sadece senin gibi hayranlarından biri oluyorum.

S: Şu anda hangi hosting şirketini kullanıyorsunuz?
C: Blogger altyapısı kullanıyorum.

S: Bana bir tema/şablon yapabilir misin?
C: Birçok kişi bana bu soruyu sordu ve cevap hala aynı ... HAYIR! İki web sitesi yürütmekle ve aynı zamanda okul çalışması yapmak için tonlarca çalışmanın yanı sıra, başka insanlar için bir plan yapmaya zamanım yok, o yüzden cevap hala aynı olacak bu yüzden bana sorma zahmetine girme.

S: Resimlerinizi ve haberlerinizi web sitemde kullanabilir miyim?
C: Bu siteden, resimlerimizdeki etiketleri silmeden resimleri kullanabilir, credit/kaynak göstererek haberlerimizi sitenizde paylaşabilirsiniz.

S: Tema/şablon yapmak ne kadar sürer?
C: Genellikle değişir, ancak normalde bir tema tasarlamak bana birkaç saat sürebilir, ancak tüm içeriği bir araya getirmek başka bir konudur. Oldukça tembel olmaya eğilimliyim! Fan sitesi temaları oldukça uğraştırıcıdır ancak son zamanlarda insanlar sıkça mobil kullanmaya başladığından responsive temalar daha moda oldu, buda direk kodla olduğundan aslında artık çokta uzun sürmüyor sadece birkaç saat alıyor.

S: Düzenlemelerinizi ve grafiğinizi oluşturmak için hangi programları kullanıyorsunuz?
C: Adobe Photoshop CC, PhotoFiltre kolaya kaçmak istiyorsam bazen Photoscape.

S: Sitenizde yazabilir miyim?
C: Elbette, ortak alımlarına herkes başvuru yapabilir. Ancak deneyimli ve bir blogunun örneğini gösterebilecek insanları tercih ediyorum.

S: Kardeş site olabilir miyim?
C: Herkes başvuruda bulunabilir ve kardeş linklere katıl sayfasını doldurduktan sonra biraz beklemeniz gerekebilir, yada chat bölümünden sitenizi göndererek süreci başlatabilirsiniz.